Kategorie

PROEL

DUNLOP
Planet Waves

M-AUDIO 49 ES KEYSTATION Klawiatura sterująca midi

Producent: M-AUDIO
Dostępność:  (0 szt.)
Cena katalogowa:405,00 zł
Rabat: -32,40 zł
372,60 zł
M-Audiona syntezator działania klawiatury MIDI USB sprawia, że łatwo zacząć komponuje i gra z komputerem. Do odtwarzania Ignite na różne dźwięki instrumentów i komponować piosenki, należy użyć 49es.

Z profesjonalnych funkcji, takich jak boisko i koła mod suwak cesji głośności, przyciski oktawy i sustain pedał dane wejściowe, Keystation, 49es tam jest zainstalowany, po podłączeniu go do komputera PC lub Mac. Wystarczy podłączyć i grać.

Keystation 49es jest wyposażony w Zapłon oprogramowanie do tworzenia muzyki. Bezproblemowa współpraca z klawiatury 49es, Ignite jest najszybszy sposób do przechwytywania pomysłów i tworzenia muzyki.

Zapłon obejmuje ponad 275 instrumentów, zoptymalizowany do ładowania szybko i łatwo edycji. Muzyka technika instrument brzmi funkcje instrumenty klawiszowe, perkusja, gitara, orkiestrowe, basy i więcej!

Dzięki technologii Smart MIDI zwariowane daje intuicyjny szybko uruchomić do yout umiejętności tworzenia muzyki. Akord gracza, odtwarzacz zdanie i elastyczne Arpeggiator przyniesie Ci kilkadziesiąt na nowe style, które nie są zwykle nudne, zajmujący się produkcją konserw MIDI wzorce.

Z płynną integrację poszczególnych Ignite i swoje 49es Keystation klawiatura jest automatycznie wykrywany i kontroli są automatycznie aktualizowane i mapowane zmianie przypisania.